Pracownia projektowa Martyny Sielużyckiej powstała w 2007 roku. Doświadczenie w pracy projektowej trwa od 2004 roku
i zdobywane było w renomowanych Wrocławskich Studiach Projektowych (Studio Berloni, Studio Modus). Pracownia specjalizuje się w projektowaniu i realizacjach autorskich wnętrz zarówno prywatnych jak i publicznych.

W swojej pracy kieruję się ideą tworzenia miejsc przyjaznych użytkownikowi, wyróżniających się funkcjonalnością i niepowtarzalnym charakterem.

Niekiedy minimalizm złamany klasyczną formą fotela, kolonialne meble połączone z nowoczesnymi szklanymi lampami i odważnymi kolorami, innym razem drewno w ponadczasowym wnętrzu klasycznym, lub designerskie krzesła w połączeniu z antycznym stołem. Wystrój wnętrz to harmonijne połączenia funkcjonalności z przyjemnością, zabawa formą, kolorem i materiałem. To wszystko połączone w moich projektach odzwierciedla duszę i charakter Inwestora…

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio. Prezentuję wycinek mojego dotychczasowego dorobku – znajdziecie tu Państwo przykłady projektów wnętrz mieszkań, apartamentów, domów jednorodzinnych i wnętrz komercyjnych.

Opierając się na bogatym doświadczeniu w pracy z klientami wierzę, że moje projekty sprostają również Państwa wymaganiom.

Wszystkich zainteresowanych wykonaniem projektu zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie. Terminy i miejsce spotkań umawiane są po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub e-mailowym:

email: martynasieluzycka@wp.pl
telefon: (+48) 605 237 918